Vozový park

Autobusová preprava Mercedes-Benz Viano

Mercedes-Benz Viano

7x

7x

5x

Viano má všetko, čo z auta robí skutočné rodinné auto. Dostatočným priestorom až pre osem osôb a vysokoflexibilným interiérom vytvára najlepšie predpoklady na výlety do najkrajších kútov sveta: do detských škôlok, na futbalové ihriská, do nákupných centier, na chata aj do zábavných parkov. Keďže v živote nie je všetko len o voľnom čase, vybavili sme Viano množstvom ďalších prvkov, ktoré z neho robia excelentné vozidlo kyvadlovej dopravy, ako aj služobné a zájazdové vozidlo..

Objednať

Autobusová preprava Mercedes-Benz Vito 4×4

Mercedes-Benz Vito

8x

8x

5x

Až 9 miest na sedenie, ložný objem pri osadení všetkých sedadiel 0,43 m3, užitočné zaťaženie až 1 155 kg, celková povolená hmotnosť 3 050 kg: dopravný výkon kompaktného Vita kombi hovorí sám za seba.

Objednať

Autobusová preprava Mercedes-Benz Sprinter

Mercedes-Benz Sprinter

19x

19x

10x

Uvoľnená poloha pri sedení prispieva nielen k príjemnému pocitu. Predchádza aj napätiu a únave. Robustné a ergonomicky tvarované sedadlá pružne prispôsobia krivkám tela a postarajú sa o bezpečné bočné držanie.

Objednať

Autobusová preprava Scania HD Touring

Scania HD Touring

49x

49x

5x

Interier premiovej Scanie ma 49 pohodlnych sedadiel. Sedadlo pre sprievodcu je umiestnene hned vedla vodica v prednej casti autobusu. Sedadla su calunene luxusnou kozou, samozrejmostou je klimatizacia, velke monitory a velke odhlucnene okna. Autobus je vybaveny kuchynkou a toaletou.

Objednať

Limousine Service VIP Cars